Duży ekran LED o wielkości 32 m2 został zainstalowany przez firmę IMS S.A. w Galerii Libero w Katowicach. Jest to idealne miejsce do wyświetlania kampanii reklamowych oraz interesującego kontentu. Obok ekranu o wymiarach 8m x 4m nie da się przejść obojętnie, przykuwa on bowiem uwagę i przyciąga spojrzenia zarówno wysokiej jakości obrazem, jak i dużym rozmiarem. Wyświetlane są na nim kampanie reklamowe, kontent wewnętrzny Galerii oraz przygotowany przez IMS S.A. kontent neutralny. Jest to kolejny duży ekran LED zainstalowany i zarządzany przez IMS S.A. w prestiżowej galerii w Polsce.

Ekrany w centrach handlowych instalowane są przez IMS S.A. w ramach usługi Digital Signage. Oferta obejmuje idealne dopasowanie sprzętu do wymogów technicznych, warunków miejsca i potrzeb klienta. Na ekranach wyświetlać można treści reklamowe oraz różnego rodzaju kontent. IMS S.A. oprócz ekranów, oferuje również zarówno produkcję reklam, jak i samego kontentu, a także sprzedaż czasu reklamowego na nośnikach audio i video.

Galeria Libero to nowoczesne i przyjazne miejsce z ofertą ponad 150 sklepów i punktów usługowych oraz najlepszą strefą restauracyjną na Śląsku. Stworzone zostało tak, aby z przyjemnością robić tu zakupy, próbować kuchni z różnych stron świata i relaksować się w najnowocześniejszym kinie na Śląsku, kręgielni lub w centrum fitness.

Źródło: IMS. S.A.

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy