Aplikacje rzeczywistości rozszerzonej, lustro interaktywne, monitor transparentny, papier elektroniczny, monitory profesjonalne, ekrany LED – w nowo otwartym SOLIX Inspiration Space można doświadczyć, dotknąć, przetestować i porównać funkcjonujące na rynku rozwiązania Digital Signage. Przestrzeń ta powstała w oparciu o 18 lat doświadczeń i case studies firmy SOLIX – bazując nie na konceptach, ale realnych, żywych rozwiązaniach działających na rynku lub rozwijanych w działach R&D.

Na wejściu każdy gość SOLIX Inspiration Space po wskanowaniu na swój smartphone bezpiecznej aplikacji, może sterować wszystkimi urządzeniami i efektami znajdującymi się na terenie dostępnej przestrzeni – samodzielnie zarządzając testowanym sprzętem i rozwiązaniami softwarowymi. Jedno kliknięcie na telefonie zmienia branding obiektu, funkcje urządzeń, synchronizuje wyświetlane treści i włącza analitykę.

Po półgodzinnym testowaniu już dokładnie wiadomo, jak działa lustro interaktywne, monitor transparentny, technologia rozpoznawania wieku, płci, emocji i czasu patrzenia na reklamy, dynamiczna zmiana cen produktów, dostosowanie treści do warunków atmosferycznych oraz połączenia z urządzeniami IoT (Internet of Things).

W SOLIX Inspiration Space obecne są również aplikacje rzeczywistości rozszerzonej, które nie tylko pokazują wirtualne opisy i funkcje rzeczywistych przedmiotów, ale również sterują systemami Digital Signage. W efekcie to rzeczywistość wirtualna obserwuje nas i może zmieniać realny świat, dostosowując się do naszych potrzeb i zachowań.

Źródło: Business Insider Polska

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy