Planar powraca z przezroczystym ekranem OLED, pięć lat po wprowadzeniu produktu na rynek, a następnie wycofaniu go z powodu problemów z zaopatrzeniem ze strony dostawców.

Nowy wyświetlacz LookThru Transparent OLED Display, bazuje na bezramkowym szklanym projekcie pierwszej wersji, umożliwiając klientom nakładanie cyfrowych treści i obrazów na rzeczywiste obiekty w celu stworzenia unikalnych, przyciągających wzrok instalacji. 55-calowy ekran, nadający się zarówno jako produkt wolnostojący, jak i do ścian wideo, jest idealny do szerokiego zakresu zastosowań, w tym handlu detalicznego, korporacji, wystaw muzealnych, gablot etc.

Ekran będzie można zobaczyć w przyszłym tygodniu na stoisku Leyard/Planar na targach InfoComm 2019.


"Zapotrzebowanie klientów na wyświetlacz Planar LookThru następnej generacji było naprawdę niespotykane", mówi Steve Seminario, wiceprezes ds. marketingu produktowego w firmie Leyard and Planar. "Cieszymy się, że możemy przedstawić ten nowy produkt, który pozwoli naszym klientom na wporwadzenie w życie kreatywnych projektów, które zaplanowali dla swoich organizacji. Ekrany charakteryzują się wysoką wytrzymałością dzięki zastosowaniu szkła ochronnego Planar ERO-OLED firmy Planar.

Źródło: Sixteen:Nine

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy