Chive Media Group wprowadza Atmosphere, pierwszą na świecie ambientową platformę telewizyjną OTT , stworzoną do oglądania w domowym zaciszu, a także bez dźwięku w barach, restauracjach i placówkach handlowych.

Obecnie Atmosphere.TV oferuje pięć kanałów rodzinnych: Chive TV, Happy TV, Motiv8 TV, Escape TV oraz Deep Sky TV, a kolejne mają się pojawić w najbliższych tygodniach.

Obecnie według badań przeprowadzonych przez Pew Research Center szacuje się, że 61% młodzieży w USA ogląda głównie telewizję strumieniową z treściami Over-The-Top, a 70 milionów gospodarstw domowych w Stanach Zjednoczonych ma podłączone urządzenie do transmisji strumieniowej telewizji. Flagowy kanał Atmosphere, Chive TV, w zakresie dystrybucji treści współpracuje z siecią statków wycieczkowych Royal Caribbean, producentem tabletów do składania zamówień do stolika Ziosk, GSTV i jest obecna na ponad 400 000 ekranów w ponad 26 000 restauracjach, barach i innych placówkach handlowych - obecnie dociera do 230 milionów odbiorców miesięcznie.

Źródło: Business Wire

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy