Taki trend można zaobserwować nie tylko rozglądając się po ulicach i galeriach handlowych, ale także śledząc ofertę rozwiązań dostępnych na naszym rynku. Dystrybutorzy sięgają po światowe  marki, a tendencję tę wymuszają coraz bardziej wymagający klienci, którzy nie chcą czekać miesiącami na realizację zamówień tylko żądają szybkich realizacji.  Takie gwarancje daje dystrybutor Unilumin – ViDiS SA, który nie tylko zapewnia pełną dostępność oferowanych produktów, ale także zainwestował w profesjonalny Showroom i prowadzi szkolenia zakończone certyfikacją. ViDiS SA skupia się na najbardziej rozwojowej kategorii rozwiązań LEDowych do instalacji stałych tzw. „fixed installation”, w której Unilumin należy do światowej czołówki.

„Do rozpoczęcia przygody z  produktami LED znakomicie nadaje się UTV-P.- informuje Adam Kaczmarek Menadżer Projektów Biznesowych, ViDiS SA – można powiedzieć, że jest to elektroniczny roll-up. Posiada nietypowy i przez to atrakcyjny format, wbudowany system digital signage i pamięć. Treści można wprowadzać poprzez USB, HDMI, LAN i WiFi. Jest to urządzenie Plug & Play, łatwe w przenoszeniu i rozstawieniu. Zasadniczo jest to produkt „pudełkowy”, który jest dostępny od ręki, świetnie nadaje się do branży retail, gastro, a także w zastosowaniach konferencyjnych jako zdecydowanie bardziej atrakcyjna alternatywa dla nudnych roll-upów’”

Multimedialny poster UTV-P to doskonały produkt, który może być wstępem do zapoznania się z technologią LED otwierając drzwi do realizacji większych projektów opartych na „tradycyjnych” ścianach LEDowych, które ViDiS również posiada w ofercie.

UTV-P można nie tylko obejrzeć, ale także sprawdzić w działaniu w Showroomie LED, we Wrocławiu. Odbywają się tam cykliczne szkolenia, w których mogą wiąż udział firmy zainteresowane rynkiem rozwiązań LED. To szansa na dostęp do źródłowych informacji, przetestowanie i porównanie podstawowych technologii wyświetlania obrazu – LED vs LCD vs projekcja.

Dotychczas z naszych szkoleń skorzystali przedstawiciele 20 firm. Wśród uczestników pojawiły się zarówno firmy, które nie miały wcześniej do czynienia z technologią LED, ale są świadome intensywnego rozwoju tego biznesu, jak i np. doskonale znające rynek firmy rentalowe, które szukają dostawców LED z magazynami w Polsce do realizacji szybkich projektów coraz częściej pojawiających się w branży retailowej. – dodaje Adam Kaczmarek  Potencjał jest ogromny i głęboko wierzymy, że tak jak w przypadku innych produktów (m.in. monitorów interaktywnych) uda nam się zaktywizować partnerów handlowych do podjęcia rękawicy i zmierzenia się z tym niezwykle rozwojowym i bardzo dochodowym tematem.”

Szkolenia Unilumin przeprowadzane we Wrocławiu są bezpłatne. Najbliższe terminy szkolenia to 23 i 24 stycznia. Zapisać można się za pomocą linku: formularz zapisu.

Szczegółowe informacje na temat oferty Unilumin w Polsce dostępne są pod adresem unilumin.pl

Źródło: brandsIT

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy