NEC Display Solutions wprowadza nowy, globalny program NEC One, zapewniający międzynarodowym firmom najbardziej efektywny sposób obsługi. 

NEC One to program oferujący zasoby i usługi, które umożliwią międzynarodowym firmom osiągnięcie maksymalnej wydajności i korzyści z inwestycji w technologie NEC Display Solutions. Jako członkowie NEC One, firmy - użytkownicy końcowi, będą mogły skorzystać ze scentralizowanych zakupów, wspólnego opracowywania strategii produktowej, globalnych cen i warunków handlowych, wspólnego kontaktu handlowego, światowej jakości wsparcia i obsługi posprzedażnej, a także ze stale rosnącej sieci partnerów. 

“Rozwiązania NEC Display Solutions dzięki uznanej jakości i sprawdzonej reputacji w branży wyświetlania obrazu są idealne, aby służyć jako wsparcie dla naszej rosnącej bazy klientów” – powiedział Hisatsugu Nakatani, prezes NEC Display Solutions – „Dzięki NEC One wsłuchujemy się w potrzeby naszych międzynarodowych klientów i zapewniamy globalne korzyści biznesowe.” 

Firmy, które decydują się na współpracę z NEC Display Solutions, nie tylko inwestują w światowej klasy rozwiązania, ale dodatkowo zyskują wyjątkowe wsparcie, zapewniające większą kontrolę i spójność, oszczędność kosztów oraz wyższą wydajność. NEC One jest kompletnym źródłem rozwiązań wizualnych z bezproblemową integracją pomiędzy dostawcami, regionami, ofertami produktowymi i warunkami gwarancyjnymi, ułatwiając międzynarodowym firmom prowadzenie biznesu we wszystkich swoich lokalizacjach. 

“Zarówno struktury, jak i aktywności naszych klientów stają się coraz bardziej globalne” – powiedział Bernd Eberhardt, prezes i CEO NEC Display Solutions Europe – „Zgodnie z tym trendem, klienci chcą w naturalny sposób korzystać z bardziej zharmonizowanego modelu biznesowego, który może zapewnić międzynarodowe wsparcie w najbardziej optymalny sposób.” 

Źródło: inf. prasowa

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy