DS Dual to innowacyjne spojrzenie na wyświetlanie treści – dwa profesjonalne ekrany w jednej obudowie, system montażu podwieszanego na suficie zamiast standardowego mocowania na ścianie sprawdzi się w witrynach sklepowych, restauracjach, a także na targach czy konferencjach. Jedno, samodzielne urządzenie może wyświetlać zróżnicowane treści reklamowe i informacyjne - niezależne po obu stronach urządzenia. Umieszczone w witrynie sklepowej z jednej strony zachęca do wejścia kusząc promocjami i nowymi ofertami, z drugiej, wewnętrznej strony, może inspirować do zakupów podpowiadając, na które produkty zwrócić uwagę. 

Nowy monitor do Digital Signage z logo Avtek posiada dwie matryce IPS FullHD o przekątnej 43 w mniejszym modelu i 55 cali w większym. Oba ekrany posiadają jasność na poziomie 700 nitów co sprawia, że nowy Avtek sprawdzi się również w mocno naświetlonych lokalizacjach. Wbudowany odtwarzacz treści daje pełną elastyczność w zakresie publikacji materiałów i pozwala zapisać je w pamięci wewnętrznej urządzenia. Co więcej DS Dual może pracować w systemie 24/7, aż do 60 000 godzin.

Podsumowując: dwie profesjonalne matryce zamknięte w wąskiej obudowie, niestandardowy system montażu oraz nietuzinkowe spojrzenie na wyświetlanie treści, a to wszystko dostępne jest w niezwykle interesującej cenie:

Avtek DS Dual 43” to sugerowana cena detaliczna na poziomie 4 999 zł netto, z kolei Avtek DS Dual 55” to sugerowana cena detaliczna 7 399 zł netto. 

Więcej informacji na stronie dystrybutora – ViDiS SA.

Źródło: inf. prasowa

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy