BenQ, znany światowy innowator i producent profesjonalnych urządzeń do wyświetlania wprowadza na rynek Smart Signage Series SL6502K, pierwszy na świecie cyfrowy wyświetlacz, który uzyskał status Pantone Validated™, potwierdzający wierność reprodukowania kolorów na ekranie z paletą Pantone Matching System (PMS).

„SL6502K jest przykładem kumulacji doświadczenia BenQ w dziedzinie najwyższej jakości cyfrowej prezentacji kolorów” - powiedział Conway Lee, prezes BenQ Corporation. „BenQ oferuje teraz spójne pod względem prezentacji kolorów, kompleksowe rozwiązanie od projektu przez produkcję po prezentację na wielkoformatowych ekranach w studiach mody, sklepach i centrach handlowych – zgodnie z systemem kolorów Pantone®, któremu ufają specjaliści z branży projektowej i modowej.”

„Uniwersalny język kolorów Pantone® pozwala twórcom na precyzyjne określenie kolorów, a znak Pantone Validated™ odzwierciedla zdolność BenQ Signage Series SL6502K do prawidłowego odtworzenia pełnej gamy kolorów Pantone Matching System (PMS)”, powiedział Iain Pike, partner Dyrektor ds. Rozwoju biznesu w Pantone. „Jesteśmy podekscytowani, że BenQ jest pierwszą firmą, która opracowała zgodny z Pantone pakiet do projektowania i edycji oraz wielkoformatowy cyfrowy wyświetlacz certyfikowany Pantone Validated™.” SL6502K oferuje także dodatkową elastyczność regulacji kolorów w trybach: Photo, Cinema i M-Book przygotowanych do lepszego odwzorowania kolorów w różnych materiałach filmowych i graficznych.

Sl6502K ma 65 calowy ekran o rozdzielczości 4K UHD (3840x2160) i jasności 500 nitów, może pracować w trybie ciągłym (24/7) w temperaturze 0°C - 40°C. Monitor ma wbudowane głośniki 2x10W, system operacyjny Android oraz oprogramowanie X-Sign 2.0 z ponad 150 szablonami do szybkiego tworzenia, dystrybucji i planowania wyświetlania atrakcyjnych graficznie, przyciągających uwagę treści informacyjnych i reklamowych.

Źródło: inf. prasowa

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy