Najnowsza seria laserowych projektorów Vivitek D3600Z ma szanse zainteresować nie tylko właścicieli firm, ale także integratorów, którzy potrzebują bardziej zaawansowanych urządzeń zdolnych sprostać dużym wymaganiom projekcyjnym. Chodzi tu nie tylko o parametry wyświetlania obrazu, ale także o instalację, złącza oraz bezobsługową pracę i długą żywotność do 20 000 godzin. Konstrukcja bez filtra gwarantuje bezobsługową pracę zaś uszczelniony silnik optyczny zmniejsza wpływ cząstek pyłu na rdzeń projektora. Zaawansowane zarządzanie termiczne ze zoptymalizowanym układem chłodzenia zapewnia najnowszym projektorom wiodącą w swojej klasie trwałość. Jak przystało na laserowe urządzenia włączają się one i wyłączają niemal natychmiast - co przemawia za dużą wygodą eksploatacji.

Model DH3660Z to wydajny  projektor laserowy, który sprawdzi się w większości sal konferencyjnych, dając satysfakcję nie tylko użytkowania, ale także długiej i bezobsługowej eksploatacji. Vivitek DU3661Z to urządzenie oferujące HDBaseT – dzięki czemu obraz i dźwięk można przesyłać przy wykorzystaniu klasycznego kabla sieciowego na odległość do 100 m  bez pogarszania jakości przesyłanego sygnału. Tymczasem model DH3665ZN to projektor z wbudowanym głośnikiem 10W oraz rozwiązaniem NovoConnect, wspierającym bezprzewodową współpracę w formule BYOB. Projektory są wyposażone w trzy porty HDMI oraz funkcję gwarantującą każdorazowe wyłączenie urządzenia jeśli przez określony czas nie odczyta ono sygnału wejściowego

Niewielkie rozmiary i waga około 7 kg, projektorów z serii D3600Z w połączeniu z jasnością na poziomie 4500 lub 5000 ANSI lumenów i rozdzielczością Full HD lub WUXGA to atrakcyjne połączenie. Dodatkowo ta kompaktowa seria charakteryzuje się dużą elastycznością instalacji, za którą przemawia 1,5-krotny zoom i regulacja obrazu dzięki pionowemu przesunięciu optycznemu (lens-shift), z możliwością wykorzystania korekcji zniekształcenia trapezowego w poziomie i w pionie oraz korekcji narożników.

Projektory z serii D3600Z oferują różne tryby projekcji, a wśród nich tryb symulacji DICOM na potrzeby szkoleń i seminariów medycznych. DICOM jest normą, która powstała dla ujednolicenia formy prezentacji materiałów medycznych wykorzystujących technologie cyfrowe badań o wysokiej rozdzielczości obrazu takich jak np. tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny.   

Vivitek DH3660Z jest już dostępny w cenie  10 499 zł z VAT.

DU3661Z będzie dostępny jesienią w cenie 11 999 zł z VAT

Model DH3665ZN, będzie dostępny na przełomie 2019 i 2020 . Dokładna cena nie jest jeszcze znana.

Wszystkie modele są objęte gwarancją producenta: 3-letnią na projektor oraz 3-letnia lub

10 000 godzin na laserowe źródło światła.

Źródło: informacja prasowa

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy