W Polsce dostępne są najnowsze dwa wyświetlacze o nietypowych proporcjach 16:5 (1920x600) i 16:3 (1920x360) – odpowiednio 38 calowy BenQ BH3801N i 28 calowy BenQ BH2801N. Mają one wymiary: 94,6 x 31,4 cm i 72,5 x 15,9 cm, zaprojektowano je jako wysokiej jakości wyświetlacze informacyjne do sklepów czy placówek gastronomicznych.  

Wysoka jasność i duża rozdzielczość

Wysoka jasność - 1000 nitów oraz duża rozdzielczość i powłoka antyodblaskowa pozwala zapewnić doskonałe, żywe kolory i szczegółowy obraz nawet w jasno oświetlonych placówkach handlowych i gastronomicznych. Możliwość pracy w temperaturach 0-50°C i wilgotności względnej 20-80% (bez skraplania) wyświetlacze w pełni nadają się do wielu zastosowań wewnętrznych i półzewnętrznych.

X-Sign 2.0 – projektowanie i zarządzanie treścią

Zintegrowane oprogramowanie BenQ X-Sign 2.0 znakomicie ułatwia projektowanie treści informacyjnych i reklamowych. Ma ono szablony specjalnie dostosowane do długich i wąskich wyświetlaczy Stretch, ułatwiając operatorom szybkie projektowanie i wdrażanie nowych materiałów promocyjnych. Szablony umożliwiają również operatorom dodawanie do materiałów marketingowych obrazów, filmów i przewijanego tekstu. Tworząc swój przekaz użytkownik może wybierać z wielu szablonów, grafik, animacji czy materiałów wideo oraz scenariuszy i harmonogramów wyświetlania.

X-Sign umożliwia przykładowo natychmiastowe, zdalne aktualizacje cen – przez zmianę jednego pliku w chmurze, wysyłanie komunikatów w czasie rzeczywistym – np. o kończeniu się konkretnego towaru czy uruchamiania strumieniowych transmisji na żywo z YouTube. Możliwa jest również interakcja z klientem za pośrednictwem wyświetlania kodów QR, które prowadzą oglądającego np. na strony dedykowanej dla niego oferty – jeśli klient za pomocą smartfona odczyta wyświetlany kod QR.

Non-Stop przez ponad 6 lat

Serię Stretch zaprojektowano do pracy ciągłej, co oznacza, że może pracować bez przerw czyli 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Żywotność podświetlenia LED wynosi 55 000 godzin co pozwala na niezawodną, nieprzerwaną pracę przez całą dobę przez ponad 6 lat. Maksymalny pobór mocy to 54W dla BH3801N i 29W dla BH2801N.

Plug & Play

Gniazdo USB wyposażono w funkcję autoodtwarzania (Plug&Play) co znakomicie ułatwia odtwarzanie treści zapisanych na pendrive czy innym nośniku pamięci USB.

Parametry techniczne BenQ BH3801N: https://business-display.benq.com/en/findproduct/signage/stretch/bh3801n/spec.html

Parametry techniczne BenQ BH2801N: https://business-display.benq.com/en/findproduct/signage/stretch/bh2801n/spec.html

Źródło: Informacja prasowa

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy