Oferta produktów ViDiS poszerzy się o nową markę – Eveo. Nawiązanie współpracy z Eveo to kolejny etap rozwoju portfolio profesjonalnych rozwiązań dostępnych w ViDiS.

URVE Player

Eveo to polski producent systemów digital signage znany na rodzimym rynku od ponad 10 lat. Systemy Eveo są znane ze swojej stabilności i kompleksowego podejścia do obsługi DS – od tworzenia treści, konfigurację, po publikację i dalsze zarządzanie. Rozwiązania te są nieustannie rozwijane - regularnie dodawane są nowe funkcjonalności, dzięki czemu systemy dostarczane przez Eveo są na bieżąco z wymaganiami dynamicznie zmieniającego się rynku dystrybucji treści.

URVE WebManager

W skład oferty o którą wzbogaci się portfolio ViDiS wejdą dwa podstawowe rozwiązania – odtwarzacze digtal signage URVE (oparte o system Windows 10 oraz Android), a także rozbudowane systemy rezerwacji sal LOBO.
Oba rozwiązania będą wspierane przez niezwykle rozbudowany system URVE WebManager, który umożliwia konfigurację, budowanie kompleksowych sieci digital signage i harmonogramów, a także intuicyjne zarządzanie.

Lobo

URVE to idealne uzupełnienie ostatnich nowości produktowych, które pojawiły się w ofercie ViDiS SA – ścian LED Unilumin oraz profesjonalnych monitorów LG. Dla klientów ViDiS oznacza to, że mogą oferować kompletne rozwiązanie do wyświetlania treści (ściana LED lub monitor LG + odtwarzacz URVE) oraz do szybkiego zarządzania treścią (URVE WebManager).

Z kolei systemy LOBO wraz systemami Joan Executive będą stanowić kompletną ofertę systemów rezerwacji sal. Bezprzewodowe rozwiązania Joan będą produktem przeznaczonym do mniejszych firm i korporacji, które poszukują prostego rozwiązania, natomiast LOBO będzie przeznaczone dla użytkowników oczekujących od takiego systemu bardziej zaawansowanych funkcji.

Oba rozwiązania – Playery URVE wraz z URVE WebManager, a także systemy rezerwacji sal LOBO są dostępne w Showroom Unilumin, gdzie można sprawdzić je w działaniu.
Źródło: ViDiS

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy