Rynek profesjonalnych i specjalistycznych monitorów stale się powiększa. Mają one bowiem swoje zastosowanie w tak różnych branżach jak monitoring i ochrona, czy medycyna. Mimo różnego przeznaczenia i środowiska pracy, łączy je z pewnością wysoka jakość i zaawansowanie technologiczne. I właśnie takie produkty marek AG Neovo oraz Beacon trafiają do oferty wrocławskiego dystrybutora AB S.A.

AG Neovo to światowy dostawca wyświetlaczy na rynek klientów profesjonalnych i na rynek konsumencki. W jego ofercie znajdują się monitory do zastosowań w monitoringu CCTV-ochrona-nadzór, monitory do budowy ścian video, czy digital signage do zastosowań reklamowych i informacyjnych.

Beacon jest wysokiej klasy producentem innowacyjnych rozwiązań technologicznych dedykowanych do obrazowania i aplikacji medycznych, oferujący pełną gamę rozwiązań wyświetlaczy do obrazowania medycznego, która pokrywa praktycznie wszystkie obszary zastosowań w medycynie, począwszy od przeglądu klinicznego, diagnostyki, sal konsultacyjnych, ucyfrowionych sal operacyjnych a także w ultrasonografii, CT, MRI, DR, DSA, DSI, endoskopii i innych.

AB S.A. uzyskując status Autoryzowanego Dystrybutora marek AG Neovo oraz Beacon wprowadza do swojej oferty szeroka gamę profesjonalnych rozwiązań. Tym samym umacnia swoja pozycję dystrybutora pierwszego wyboru zarówno dla dostawców, jak i swoich partnerów.

Oferta marek AG Neovo oraz Beacon dostępna będzie wkrótce na stronie: www.abonline.pl

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy