W Galerii Krakowskiej został otwarty pierwszy na świecie salon multibrandowy Estée Lauder Companies z ofertą czterech renomowanych marek: Clinique, Estée Lauder, La Mer i Origins.

Koncept o powierzchni 106 mkw. wyróżnia nowoczesny design oraz wyjątkowe, dedykowane przestrzenie do konsultacji makijażowych i pielęgnacyjnych.

Salon w Galerii Krakowskiej to jedyny koncept na świecie, w którym Estée Lauder Companies prezentuje aż cztery marki kosmetyczne z portfolio firmy na jednej przestrzeni. Jego wystrój jest utrzymany w stylistyce Estée Lauder, jednak każda z dostępnych w nim marek ma swoją dedykowaną przestrzeń. W ofercie salonu w największej Galerii w centrum Krakowa znajdują się kosmetyki Clinique, Estee Lauder, La Mer i Origins.

Firma Audio Art dostarczyła i zainstalowała wszystkie monitory, które znajdują się w salonie. Każdy z monitorów wyświetla kontent z aktualną ofertą firmy, spoty reklamowe, aktualności firmy. Spoty są dopasowane do ogólnej aranżacji salonu dzięki czemu stanowią dyskretne tło, które wspomaga sprzedaż.

Źródło: Audio Art/komercja24.pl

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy