Stowarzyszenie Polish Digital Signage Association czeka na zgłoszenia do Konkursu PDSA Awards, którego celem jest wyróżnienie najlepszych produktów i usług Digital Signage. 

Konkurs organizowany jest od 2011 roku przez stowarzyszenie PDSA, kolejna edycja konkursu będzie szóstą. Kandydatów do nagród PDSA Awards można zgłaszać w wielu kategoriach wśród których znajdują się: Rozrywka, Retail, Galerie Handlowe, Obiekty Sportowe czy Muzea. 

W konkursie co roku uczestniczą podmioty wykorzystujące nowoczesne produkty Digital Signage w systemach reklamowych, promocyjnych oraz informacyjnych, reklamodawcy, agencje kreatywne jak również twórcy kontentu, projektanci oraz architekci zamkniętych i otwartych przestrzeni publicznych, producenci, dystrybutorzy oraz integratorzy systemów Digital Signage, właściciele obiektów, właściciele sieci Digital Signage, właściciele i dostawcy informacji, właściciele i dostawcy treści, w zależności od kategorii konkursowej. 


Wśród laureatów poprzednich edycji konkursu znaleźli się m.in.: firma City z autorskim projektem stołu multimedialnego zrealizowanego dla sieci salonów Komfort Łazienki, Centrum Posnania z wzorcowym konceptem rozwiązań systemów Digital Signage, firma SQM z wzorcową instalacją w sklepie R-GOL.com oraz NEC Display Solutions z najlepszym produktem hardware’owym, którym uznano monitor NEC MultiSync® V484. 

Lista kategorii konkursowych oraz galeria zwycięzców poprzedniej edycji dostępne są na stronie: http://digitalsignagetrends.pl/pl/pdsa-awards 

Źródło: Marengo

Aktualizacja informacji: 11.03.2019

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy