Firma ViDiS zaprasza na oficjalne otwarcie  swojego showroomu  które nastąpi 11 września we Wrocławiu, przy ul. Zwycięskiej 20a, w godzinach 12:00 - 18:00.

Wydarzenie to będzie świetną okazją do zapoznania się z portfolio Digital Signage. Oprócz samych produktów na miejscu będą obecni pracownicy firmy – Handlowcy oraz Product i Brand Managerowie, z którymi będzie można porozmawiać na temat nowoczesnych rozwiązań signage’owych i trendów na tym rynku. W dniu otwarcia, dla gości dostępne będą materiały informacyjne oraz poczęstunek.

Oficjalnym patronem medialnym otwarcia showroomu będzie AV Integracje

Oferta urządzeń wyświetlających, w której już teraz można znaleźć rozwiązania LCD od LG czy profesjonalną projekcję od Viviteka, zostaje wzbogacona o trzecią technologię: diody LED. 
Marka Unilumin jest jednym z największych producentów tych rozwiązań i odniosła duży sukces w Europie, m.in. w Hiszpanii, Skandynawii czy Rosji, gdzie dostarczyła rozwiązania LED na mistrzostwa świata w piłce nożnej. Produkowane przez Unilumin rozwiązania LED posiadają pełną certyfikację CE i obejmują wszelkie możliwe obszary wykorzystania tej technologii. Na początku współpracy firma ViDiS planuje skupienie się na rozwiązaniach stałych (tzw. fixed installation) dedykowanych zarówno do użytku wewnątrz budynków jak i na zewnątrz.
Najważniejsze rozwiązania dostępne w showroomie:

ściany LED i dedykowane ekrany marki Unilumin 
- rozwiązania outdoor (pixel pitch 4.8)
- rozwiązania indoor (pixel pitch 2.6 oraz narrow pixel pitch)
- gotowe wyświetlacze LED UTV-P

monitory biznesowe LG 
- ekrany biznesowe OLED 

- wyświetlacze stretch
Poza tym we wrocławskim showroomie będzie można zobaczyć także:
- akcesoria montażowe marki B-Tech
- systemy do prezentacji bezprzewodowej NovoConnect
- projektory marki Vivitek oraz Viewsonic
- ekrany projekcyjne Projecta
- monitory interaktywne Avtek TouchScreen
- systemy do wideokonferencji Yamaha UC / Aver

Źródło: ViDiS

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy