Komputronik Biznes, integrator rozwiązań IT, nawiązał współpracę z firmą M4B, producentem innowacyjnych rozwiązań digital signage. Umowa obejmuje dostawę ekranów LED oraz kiosków samoobsługowych do projektów realizowanych przez integratora. Ponadto, ekrany LED staną w budowanym showroomie Komputronik Biznes.

Rozpoczęcie współpracy z M4B stanowi kolejny krok w rozwoju digital signage w naszej firmie. Dzięki temu rozszerzymy ofertę produktów z tego segmentu i zwiększymy możliwości współpracy z klientami. Ci ostatni oczekują przede wszystkim indywidualnie dobranych rozwiązań zwiększających innowacyjność firmy oraz komfort klientów. Gwarantują to produkty M4B, które w połączeniu z autorskim oprogramowaniem Komputronik Biznes – MovarchDS, stanowią innowacyjne oraz stabilne rozwiązanie dla naszych klientów. Digital signage jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się rozwiązań w naszej organizacji – mówi Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Zarządu Komputronik Biznes.

Zakres współpracy obejmuje dwa produkty, które M4B będzie dostarczać do projektów realizowanych przez Komputronik Biznes: ekrany LED oraz kioski samoobsługowe. Ponadto, ekrany LED M4B będzie można zobaczyć w nowym showroomie Komputronik Biznes.

- Z roku na rok, a wręcz z kwartału na kwartał, dostrzegamy lawinowy wzrost zainteresowania rozwiązaniami digital signage. To konsekwencja postępującej cyfryzacji i rosnących inwestycji w technologie mobilne. Firmy, w szczególności z sektorów HoReCa, handel czy biura, chcą mieć zapewnioną możliwość zdalnego zarządzania wyświetlanymi informacjami na wybranych ekranach o dogodnej porze. W tym zakresie zapewniamy pełną obsługę projektów digital signage – od doboru i dostawy odpowiednich nośników i oprogramowania, przez produkcję i wdrożenie treści multimedialnych, po wsparcie przy eksploatacji – mówi Jarosław Leśniewski, Prezes Zarządu M4B.

Komputronik Biznes oferuje doradztwo oraz obsługę przedsiębiorstw i instytucji w ramach wdrożenia technologii z zakresu wirtualizacji. Firma tworzy dynamiczne i elastyczne centrum przetwarzania danych, a tym samym uproszcza firmową infrastrukturę informatyczną.

M4B jest producentem i dostawcą innowacyjnych rozwiązań digital signage. Firma zapewnia kompleksową obsługę projektów: od doboru odpowiednich nośników i strategii ich wykorzystania, przez dostawę sprzętu i oprogramowania oraz produkcję i wdrożenie treści multimedialnych, po wsparcie przy eksploatacji. Flagowymi rozwiązaniami firmy są kioski samoobsługowe, cyfrowy menu board oraz ekrany LED.

Źródło: inf. prasowa

Zapisz się do Newslettera

Partnerzy