Krótki przewodnik po zestawach lego friends

Jeśli jesteś fanem Lego, prawdopodobnie znasz Lego friends możliwe do zakupu w Tania Ksiażka. Ale czym właściwie jest Lego Friends? Oto krótkie wprowadzenie do tej popularnej linii zabawek Lego.

Lego Friends zostało po raz pierwszy wprowadzone w 2012 roku. Linia została zaprojektowana z myślą o dziewczynkach i zawiera postacie i zestawy, które są bardziej tradycyjnie kobiece niż standardowe zestawy Lego. Zestawy zazwyczaj skupiają się na czynnościach, takich jak pójście do salonu lub piknik, a wszystkie postacie to dziewczynki. W linii Friends dostępne są również minifigurki, w tym zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. W sumie jest 18 różnych dziewczynek i 18 różnych chłopców, z których możesz wybierać podczas budowania swoich kreacji Lego.

Początki Lego Friends

Od samego początku Lego Friends spotkało się z krytyką za to, że jest zbyt dziewczęce i nie jest wystarczająco atrakcyjne zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. Jednak pomimo tej krytyki nadal pozostaje jedną z najpopularniejszych linii zabawek w sklepach takich jak Target i Walmart a Stanach. Powodem tego jest to, że jest bardzo popularny wśród dzieci w wieku 6-12 lat.

Mimo że wokół Lego Friends pojawia się pewna krytyka, nadal jest to ukochana linia zabawek, którą producent wciąż ulepsza. Firma przeprowadziła kilka ankiet, w których pytano ludzi, jak mogliby ulepszyć linię i jakie funkcje chcieliby zobaczyć w przyszłych zestawach. Daje to nadzieję, że Lego Friends będzie nadal ewoluować i stawać się jeszcze lepszymi niż jest.

Kilka popularnych zestawów Lego Friends

Jeśli szukasz nowego zestawu Lego lub po prostu chcesz sprawdzić, co jest dostępne w linii Friends, oto niektóre z najlepszych opcji dostępnych obecnie na rynku.

Ten uroczy sklep zoologiczny jest idealny dla każdego, kto kocha zwierzęta. W zestawie dwa zwierzaki – kota i psa – a także kilka akcesoriów, takich jak karma i budka dla ptaków. Możesz także dokupić dodatkowe zwierzaki, w tym krowę, świnię, konia i ptaka. Składający się z 1558 elementów zestaw jest świetny dla tych, którzy chcą zbudować coś solidnego. Zawiera również dwa urocze koty i psa, dzięki czemu możesz się z nimi bawić, gdy zestaw jest kompletny.

Cupcake Café to jeden z nowszych zestawów w linii Lego Friends. W zestawie cztery minifigurki — Mia, Olivia, Andrea i klient — a także gablota z babeczkami, piekarnik i kasa. Możesz także kupić dodatkowe przedmioty, takie jak ciasta i lody, aby urozmaicić swój zestaw. 1257 sztuk to idealny prezent dla każdej dziewczynki, która uwielbia pieczenie lub chce otworzyć własną kawiarnię. Jest również świetny dla każdego, kto szuka nowego zestawu Lego, który nie jest zbyt duży ani drogi.